Makijaż permanentny brwi metodą hybrydową

Coraz popularniejszym zabiegiem w salonach kosmetycznych staje się makijaż permanentny brwi metodą hybrydową. Polecany jest on przede wszystkim osobom, które chciałaby wykonać rekonstrukcję bądź uzupełnić włosy brwi. Zabieg ma wiele zalet. Przede wszystkim jest on w 100 procent sterylny i bezpieczny. Ponadto, można go wykonać szybko i bezboleśnie, a uzyskany efekt utrzymuje się nawet kilka lat.

Brwi – metoda hybrydowa – na czym polega zabieg?

Najogólniej mówiąc, zabieg jest połączeniem metody włoskowej z metodą cieniowania. Podstawą będzie więc wyznaczenie, a później narysowanie naturalnej linii brwi, tak, aby uzyskany efekt był jak najbliższy oryginalnemu wyglądowi. Etap planowania rysunku jest więc najistotniejszy, gdyż wszystkie szczegóły, dotyczące położenia, kształtu, grubości czy odpowiednich odległości składać się będą na końcowy efekt. Następnie należy ten rysunek wykonać – uzyskana intensywność koloru powinna zależeć od oczekiwań klientki, a także typu jej urody.

Metoda hybrydowa brwi krok po kroku – jak zrobić?

Wykonanie makijażu będzie składać się z kilku etapów. Najpierw należy zaplanować rysunek: w tym celu rozmawiamy z klientką o jej oczekiwaniach, badamy powierzchnię łuków brwiowych i próbujemy odtworzyć ich naturalną linię. Osoba poddająca się zabiegowi powinna także wypełnić specjalną ankietę, na podstawie której zostanie podjęta decyzja o kwalifikacji do zabiegu, a także podpisać zgodę na wykonanie makijażu. Następnym krokiem będzie znieczulenie łuku brwiowego i narysowanie brakujących włosów. By zabieg dokończyć i otrzymać bardziej naturalny efekt, trzeba do rysunku dodać trochę delikatnego cienia.

Makijaż permanentny brwi metodą hybrydową – opinie klientek salonów

Makijaż permanentny hybrydowy brwi cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Jest on przede wszystkim świetną opcją dla wszystkich osób, które mają bardzo przerzedzone brwi, bądź utraciły włoski w związku z chorobą bądź niewłaściwą pielęgnacją. Klienci chwalą sobie efekt końcowy zabiegu, który jest bardzo naturalny, podczas gdy inne zabiegi skutkują przerysowanym bądź sztucznym wyglądem brwi. Wiele kobiet ceni to, że ich brwi wyglądają jak po użyciu kredki bądź cienia do brwi – z tym, że w tym przypadku efekt pozostaje długotrwały, nie wymaga więc kupowania dodatkowych kosmetyków, a także skraca spędzany codziennie czas na wykonanie makijażu. Wiele osób chwali sobie również trwałość narysowanych brwi – kolor utrzymuje się, a także pozostaje jednolity, nie ma konieczności uzupełniania pustych miejsc. Podstawową korzyścią jest jednak to, że twarz nabiera wyrazistości i charakteru, oczy są bardziej widoczne, a klientki odzyskują wiarę w swoją atrakcyjność i stają się pewniejsze siebie.

Hybryda brwi w salonie – ile kosztuje? Ceny u stylistek

Cena pierwsze zabiegu różni się w zależności od salonu, na ogół zamyka się ona w przedziale 600-1000 zł. Osoby, które chciałyby wykonać zabieg taniej, muszą liczyć się, że pociąga to za sobą pewne ryzyko – niska cena może świadczyć o niedużych kwalifikacjach osoby wykonującej makijaż, bądź o złej jakości sprzętów i materiałów wykorzystywanych przy zabiegu. Należy także liczyć się z koniecznością dopigmentowania – do 3 miesięcy po zabiegu bywa ono wyklonowane w cenie, powrót do salonu po kilku miesiącach będzie jednak wiązał się z dodatkową opłatą.

Jak wykonać brwi hybrydowe? Kurs, który warto polecić

Wykonanie makijażu permanentnego wymaga wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Jak każdy zabieg, wiąże się z odpowiedzialnością. Bardzo ważne jest więc odpowiednie przygotowanie i pójście na profesjonalny kurs robienia brwi metodą hybrydową. Warto w tym celu skontaktować się z nami. Nasza firma NEWLOOK”s PERMANENT MAKEUP prowadząca szkolenia w bliskiej odległości Warszawy – w Grodzisku Mazowieckim – zapewni profesjonalny sprzęt i pigmenty, a także doświadczonych trenerów, którzy stawiają na indywidualny kontakt z kursantkami. Program jest więc każdorazowo dopasowany do osoby i zakłada 100 % wykorzystania czasu przeznaczonego na trening.