Jak rozpoznać dobry salon stylizacji paznokci?

Branża beauty cieszy się bardzo dużą popularnością. Większość kobiet dba o swój wygląd, a piękny i profesjonalnie zrobiony manicure jest świetnym uzupełnieniem stylizacji. Dłonie to przecież nasza wizytówka, dlatego warto dbać o ich nienaganną prezencję. Wybierając się po raz pierwszy do salonu nie wiemy tak naprawdę czego się spodziewać i czy uzyskamy efekt o jakim marzymy. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru salonu do stylizacji paznokci?

 Higiena i czystość

 Najważniejsze jest zadbanie o nasze bezpieczeństwo podczas wizyty. Wiąże się to z przestrzeganiem ściśle określonych zasad higieny. Nie chodzi tu tylko o ogólną czystość pomieszczenia. Ważne są też szczegóły i na nich powinniśmy się skupić. Przed rozpoczęciem zabiegu stylistka powinna umyć ręce i poprosić nas o to samo. Następnym etapem jest obustronna dezynfekcja rąk poprzez użycie specjalnie do tego przeznaczonego preparatu w formie pianki, żelu czy sprayu. Produkt powinien być wmasowany do całkowitego wchłonięcia.

 Przystępując do zabiegu stylistka powinna posiadać na swoich dłoniach sterylne, jednorazowe rękawiczki. Ich brak może prowadzić do zakażenia się grzybicą czy innymi niebezpiecznymi wirusami. Nigdy nie mamy pewności z kim stylistka miała do czynienia przed nami. Nie warto więc ryzykować i narażać swoje zdrowie. Jest to podstawowa bariera ochronna zapewniająca bezpieczeństwo.

 Bardzo ważny jest również wygląd stanowiska pracy. Zwróćmy uwagę na to czy biurko jest po prostu czyste. Wszelkie metalowe narzędzia  jak cążki, kopytka czy frezy po każdym użyciu powinny być sterylizowane. Użyty pilnik powinien być jednorazowego użytku, tak samo jak serwety czy ręczniki leżące na blacie. W wyposażeniu salonu czysta toaleta z umywalką to podstawa. Są to niezbędne czynniki, aby nasza wizyta była komfortowa i bezpieczna dla naszego zdrowia.

 Sprawdź produkty, których używa salon manicure

Do wykonania wysokiej jakości manicure niezbędne jest stosowanie niezawodnych produktów uznanych marek. Używanie przez salon produktów no name zdecydowanie powinno odwieźć nas od skorzystania z jego usług. Tylko profesjonalne produkty dają gwarancję bezpieczeństwa i trwałości manicure.

Fachowe podejście i wykwalifikowana kadra

Szkolenie ze stylizacji paznokci potwierdzone certyfikatem jest niezbędne, aby wykonywać manicure prawidłowo i nie narażać klienta na ból czy nieprzyjemne doznania. Tak naprawdę wyznacznikiem dobrej stylistki jest ciągłe dokształcanie i udział w różnego rodzaju warsztatach. Podnosi to kwalifikacje i umiejętności, które przekładają się na jakość świadczonych usług.

Paznokcie hybrydowe – Grodzisk Mazowiecki

 W naszym salonie manicure w Grodzisku Mazowieckim możesz skorzystać z wielu usług. Jedną z nich jest manicure, który wykonywany jest w sposób bezpieczny i fachowy. Wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście gwarantuje uzyskanie zadowalającego efektu. Manicure hybrydowy w salonie w Grodzisku Mazowieckim to świetny wybór jeśli chcesz zadbać o nienaganny wygląd paznokci. Lakier hybrydowy tworzy elastyczną oraz cienką warstwę i jest bardziej naturalnym i mniej inwazyjnym sposobem stylizacji paznokci.

Paznokcie żelowe

Metoda z zastosowaniem żelu wymaga wysokich umiejętności oraz praktyki, aby uzyskać oczekiwany rezultat. Tego naszej kadrze nie brakuje, a więc śmiało możesz korzystać ze świadczonych przez nas usług. Manicure żelowy jest lepszym rozwiązaniem jeśli zależy nam na wymodelowaniu naszej płytki czy nadaniu innego kształtu niż nasz naturalny. Dobrze sprawdza się to w przypadku kruchych i łamliwych paznokci. Dzięki żelowi możemy uzyskać dowolny kształt, a dodatkowo żel doda paznokciom wytrzymałości oraz twardości.