Kurs przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs stało się w ostatnich miesiącach jednym z najpopularniejszych zabiegów na jaki decydują się kobiety. Toprosta i skuteczna metoda zagęszczenia i przedłużenia swoich, nie zawsze idealnych, naturalnych rzęs. W naszym Centrum szkoleniowym oferujemy wysokiej jakości naukę dzięki której odpowiednio przygotujesz się do pracy przy rzęsach.

Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 – szkolenie grupowe

Cena: 600 zł
Czas trwania: 8 h

Kurs skierowany jest dla osób początkujących, jak i dla stylistek, które chcą nabrać skutecznej techniki szybkiego uzyskiwania efektu w postaci pięknych, efektownych rzęs na oczach klientki. Metoda przedłużania rzęs 1:1 polega na aplikacji rzęs o różnej długości metodą: jedna rzęsa sztuczna przyklejana do jednej naturalnej rzęsy. Szkolenie odbywa się w grupie 3 kursantek.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 zapewnia naturalny efekt: rzęsy po zabiegu są wyraźnie dłuższe, a ich skręt zostaje efektownie podkreślony. Spojrzenie nabiera głębi, włoski wydają się ciemniejsze, a rzęsy wyglądają na zdrowsze. Efekty po zabiegu zadowalają szczególnie kobiety, które na co dzień nie stosują mocnego makijażu. Po aplikacji, wiele z nich rezygnuje z codziennego makijażu oczu, co pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia dobre samopoczucie przez cały dzień. Prawidłowo przyklejone rzęsy metodą 1:1 nie obciążają rzęs naturalnych, nie stwarzają ryzyka ich wypadnięcia, nie odkształcają się ani nie wypadają przedwcześnie. Tego właśnie uczymy nasze kursantki.

Indywidualny kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, poszerzony o metodę 2:1

Cena: 700 zł
Czas trwania: 16 h (2 dni)

Szkolenie z przedłużania rzęs 2:1 polega na nauce precyzyjnego doklejania dwóch rzęs do jednej rzęsy naturalnej. Po zabiegu, rzęsy są wyraźnie gęstsze niż naturalne, jednak bez efektu maski. Klientki chwalą sobie ten zabieg ze względu na zachowanie naturalnego wyglądu, a jednocześnie rzęsy po nim są wyraźnie gęstsze.

Indywidualny kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1

Cena: 900 zł
Czas trwania: 16 h (2 dni)

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 3:1 przebiega nieco inaczej niż w przypadku metody 1:1. Rzęsy, które doklejamy, są w tym przypadku cieńsze, a sama aplikacja przebiega dłużej. Rzęsy przyklejane są do góry, boku oraz do spodu każdej naturalnej rzęsy. Praca nad przedłużaniem rzęs metodą 3:1 jest nieco większym wyzwaniem, niż w przypadku poprzednich metod, jednak przynosi wiele satysfakcji.

Indywidualne kursy przedłużania rzęs metodą objętościową

Indywidualny kurs przedłużania rzęs metodą 2:1, 3:1

Cena: 850 zł
Czas trwania: 8 h (1 dzień)

Podczas tego kursu uczymy tylko objętościowego przedłużania rzęs. Jest to szkolenie przydatne dla osób, które opanowały już sztukę przedłużania rzęs metodą 1:1 i chcą nauczyć się je jeszcze zagęszczać. Kursantki cenią sobie możliwość poddania swoich metod pracy korekcie ze strony trenerki oraz możliwość obcowania z dobrej jakości materiałami. Dzięki temu, że kursy są indywidualne, jest dużo czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z materiałami, kosmetykami oraz z metodami pracy nad zagęszczaniem i przedłużaniem rzęs.

Indywidualny kurs przedłużania rzęs metodą 4D, 8D

Cena: 1100 zł
Czas trwania: 9 h (1 dzień)
Metoda objętościowa przedłużania rzęs rzędu 4D, do 8D to metoda wymagająca skupienia i precyzji. Pomagamy nabrać wprawy przy tworzeniu tak dużego zagęszczenia w sposób, który umożliwi uzyskanie równego wachlarza gęstych rzęs, które nie będą się plątały.

Podczas kursu przedłużania rzęs uczymy:

  • jak przygotowywać miejsce pracy w gabinecie kosmetycznym
  • jak rozpoznawać materiał, z którego wykonane są sztuczne rzęsy
  • jak ocenić stan rzęs naturalnych, z którymi zgłasza się do stylistki klientka
  • jak ochraniać oczy na czas zabiegu oraz jakie są przeciwwskazani i wskazania do jego wykonywania
  • dobierać kosmetyki do przedłużania i zagęszczania rzęs: poznamy ich skład, zalety i wady oraz podstawowe zasady
  • jak dobierać długość i kształt rzęs, które będziemy doklejać do naturalnych,
  • jak sprawić, aby efekt był zbliżony do naturalnego (czyli jak manipulować różnymi rozmiarami rzęs)
  • jak obchodzić się z klejem i pęsetą: nauczysz się, jak chwytać rzęsy, jakie są sposoby na to, aby rzęsy nie sklejały się ze sobą oraz w jaki sposób nabrać precyzji w aplikowaniu włosków przy powiekach klientki
  • jak ustalać cennik za usługę przedłużania i zagęszczania rzęs

Narzędzia i materiały:

Nasza szkoła oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: dobrej jakości rzęsy, akcesoria, kleje.
Ćwiczenia odbywają się na naszych modelkach, pod okiem doświadczonej specjalistki.

Co daje kurs przedłużania rzęs?

Przejście przez kurs przedłużania rzęs daje możliwość rozpoczęcia pracy na własną rękę lub będzie pomocne w zdobyciu zatrudnienia w salonie piękności lub w gabinecie kosmetycznym. Zachęcamy do stałego poszerzania swoich umiejętności w zakresie stylizacji rzęs: testowania na różnych produktach oraz tworzenia stylizacji na osobach o różnych typach urody.
Nasz gabinet znajduje się w bliskiej odległości Warszawy i jest doskonałą odpowiedzią na pytanie, gdzie szybko i łatwo nauczyć się przedłużania rzęs. Zapraszamy chętne osoby do kontaktu, w celu ustalenia terminu rozpoczęcia kursu.