Modelowanie owalu twarzy bez operacji i zastrzyków – Bloomea

Zabieg modelujący na twarz przy użyciu technologii Bloomea przynosi niezwykłe rezultaty. Jest to świetne rozwiązanie na skuteczne, a przede wszystkim bezbolesne odmłodzenie naszej twarzy, nadając jej nowego i świeżego wyglądu. Ten innowacyjny zabieg cieszy się coraz większą popularnością dzięki swojej niezawodności oraz uzyskiwanym efektom.

Zabieg Bloomea – przeznaczenie

 Zabieg stosowany jest na twarz, szyję oraz dekolt. Może być wykonywany na każdym rodzaju skóry. Jest bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych osób ze skórą przesuszoną, cienką lub naczyniową. Technologia jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, można ją stosować niezależnie od pogody, a więc o każdej porze roku.

Zabieg Bloomea – rezultaty

Bezpośrednio po zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt przeciwzmarszczkowy. Dzięki wygładzeniu warstwy rogowej naskórka otrzymujemy gładką, miękką w dotyku skórę. Modelowanie twarzy za pomocą tego zabiegu powoduje, że jest bardziej napięta i ujędrniona. Zabieg napinający skórę twarzy zapewnia jej silne nawilżenie oraz dotlenienie, co przekłada się na wyrównanie kolorytu oraz poprawę jej struktury. Jest to bardzo prosty i bezinwazyjny sposób na pozbycie się zmarszczek oraz poprawę konturu twarzy. Bardzo dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju przebarwieniami, a nawet piegami. Jest również skuteczny przy niwelowaniu blizn powstałych podczas walki z trądzikiem. Dla uzyskania długotrwałego efektu rekomendowane jest skorzystanie z kilku serii zabiegów aparatem Bloomea. Zapewnia regenerację kolagenu oraz elastyny. Badania wykonane przed kuracją oraz po przeprowadzeniu serii czterech zabiegów potwierdziły namnożenie elastyny aż o 20 procent w odniesieniu do fazy wyjściowej.

Zabieg Bloomea – fazy zabiegu

Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest makroeksfoliacja, polegająca na złuszczaniu skóry przy użyciu specjalnego tipa złuszczającego. Jego rodzaj dopasowywany jest w zależności od typu skóry oraz potrzeb wykonywanego zabiegu. Dokładnie oczyszczona skóra jest przygotowana do wchłonięcia koktajlu Bloomea, zawierającego składniki aktywne. W drugim etapie, zwanym mikrowibracją, używa się tipu do wewnątrztkankowego rozprowadzenia preparatu odżywczego. Zawarte składniki odżywcze takie jak kwas hialuronowy, kolagen czy elastyna wnikają głęboko w skórę poprzez drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości. Ostatnią fazą jest luminoterapia, która wykonywana jest tak naprawdę równocześnie z fazą drugą. Jej zadaniem jest odbudowa łańcuchów kolagenowych i późniejsze namnażanie elastyny i fibroblastów.

Inwestycja w pewność siebie i lepsze samopoczucie

Jest to zabieg przynoszący wiele korzyści, a jego innowacyjność oraz skuteczność sprawiają, że jest naprawdę wyjątkowy. W sposób bezbolesny, bez operacji i zastrzyków możemy wymodelować owal twarzy, ujędrnić, rozświetlić i odmłodzić naszą skórę. Jeśli borykamy się z bliznami czy rozstępami, zabieg pomoże w ich spłyceniu oraz rozjaśnieniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: zabieg Bloomea na twarz, Grodzisk Mazowiecki.