Kurs stylizacji paznokci

Usługi stylizacji paznokci jakie oferujemy w naszym centrum szkoleniowym nauczą cię jak pomóc Twoim klientkom zwalczyć problem nieestetycznych, połamanych paznokci. Dzięki zdobyczom nowoczesnej technologii przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące danej dziedziny. Zapewniamy,że szkolenie będzie  wykonane estetycznie i na najlepszych produktach.Jest to zarazem nasza pasja i niekończąca się droga w samorealizacji i ustawicznym dokształcaniu.

Kursy stylizacji paznokci w naszym studio

Pakiet Perfect Nails: manicure, pedicure hybrydowy, żelowy, akrylowy + zdobienia

Cena za kurs: 1500zł, szkolenie indywidualne, 5-dniowe (30h)

Pakiet Star Nails: manicure, pedicure hybrydowy, żelowy, akrylowy + zdobienia

Cena za kurs: 1000zł, szkolenie indywidualne, 4-dniowe (24h)

Pakiet Stylist Nails: metoda żelowa i akrylowa + zdobienia

Cena za kurs: 900zł, szkolenie indywidualne, 4-dniowe (24h)

Kurs stylizacji paznokci pozwala na przygotowanie się do samodzielnej pracy w charakterze stylistki paznokci. Nasze szkolenie stylizacji paznokci składa się z części teoretycznej, podczas której poznajemy produkty i zasady pracy, a także z części praktycznej, podczas której kursantka ma szansę odbyć indywidualny kurs malowania paznokci metodą hybrydową lub żelową, ozdabiać je aplikacjami, a także nauczyć się robić manicure i pedicure oraz wykonywać paznokcie akrylowe.
Nasza kadra to doświadczone stylistki paznokci, które w przystępny i fachowy sposób przekazują swoją wiedzę oraz stosują wypracowane metody nauki. Chętnie dzielą się wskazówkami oraz doświadczeniami z własnej pracy. Dzięki temu, kursantki po naszych szkoleniach mają praktyczne umiejętności, pozwalające na rozpoczęcie pracy nad stylizacją paznokci. Podczas kursu stylizacji paznokci omawiamy techniki pracy, poznajemy sprzęt, rozmawiamy o trendach oraz uczymy się „sztuczek”, które sprawiają, że praca nad wykonywaniem manicure lub pedicure jest prostsza i daje lepsze efekty. Osoba korzystająca z kursu dowiaduje się, jak bezpiecznie przygotować paznokcie do pracy, jak ocenić stan zdrowia paznokci, z którymi klientka zgłasza się do salonu, a przede wszystkim uczy się sprawiać, aby paznokcie poddawane manicure lub pedicure miały ładny kształt oraz były pomalowane zgodnie ze sztuką.