Stylizacja paznokci w Nails&Body

Nails&Body to przyjazne miejsce skupiające doświadczone i wykwalifikowane manikiurzystki, dla których stylizacja paznokci to pasja. Wciąż podążamy za nowymi trendami, uczymy się od najlepszych uczestnicząc aktywnie w szkoleniach i wciąż trenując. Nasz salon działa już od 6 lat, w trakcie których wypracowaliśmy sobie najlepsze metody pracy: bezpiecznej, sterylnej i komfortowej dla klientki. Wykonujemy profesjonalną stylizację paznokci dłoni i stóp, pracując na kosmetykach najlepszej jakości. Zapraszamy do naszego salonu w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Królewskiej 14 od 9:00 do 21:00.

Stylizacja paznokci

Manicure hybrydowy

Na paznokcie hybrydowe decyduje się coraz więcej kobiet. Wyglądają pięknie, rzadziej się łamią, rozdwajają, łatwiej jest je zapuścić i nie ma konieczności ich malowania co kilka dni, ponieważ naprawdę są trwałe.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Wykonanie manicure hybrydowego jest długotrwałym procesem i pominięcie któregoś elementu może sprawić, że cała stylizacja nie będzie udana. Pierwszym etapem jest usunięcie skórek drewnianym patyczkiem lub radełkiem. Gdy są one bardzo uciążliwe, w celu pozbycia się ich można użyć specjalnego preparatu. Następnym etapem jest nadanie pilniczkiem pożądanego kształtu. Ważne jest, aby piłować paznokcie w jednym kierunku, ponieważ nie uszkodzimy wówczas płytki. Kolejnym etapem jest zmatowienie jej za pomocą bloku polerskiego. Na koniec przemywa się paznokcie cleaner”em, który je oczyści i odtłuści.

Dobrze wykonany manicure decyduje o jego trwałości. W tym celu warto udać się do sprawdzonego salonu kosmetycznego Nails Body, gdzie doświadczone i wykwalifikowane stylistki w profesjonalny sposób dbają o paznokcie.

Usuwanie manicure hybrydowego

Po kilku tygodniach, gdy paznokcie nie są już tak ładne, jak na początku, można wykonać zdjęcie hybrydy w salonie Nails Body. Jest ona wykonywana ze szczególną dbałością o każdy szczegół. W tym celu palce owijane są specjalnym wacikiem nasączonym mocnym zmywaczem do hybrydy i pozostawiane na jakiś czas pod folią aluminiową. Nie używa się w tym celu frezarki, gdyż jest to urządzenie, które niestety niszczy płytkę paznokci.

Przedłużanie paznokci metodą żelową:

Paznokcie żelowe są jedną z najpopularniejszych technik przedłużania paznokci. Idealnie sprawdzi się dla kobiet z często łamiącą się płytką oraz z wolno rosnącymi paznokciami. Do tego celu potrzebna jest tylko lampa LED lub UV, która służy do utwardzenia paznokci. Chcąc mieć pewność, że o paznokcie zadbają profesjonalistki, warto wybrać odpowiedni salon kosmetyczny taki jak Nails Body. Dzięki temu nie oddajemy naszych rak przypadkowym osobom.

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest możliwe dzięki specjalnemu szablonowi, który umieszcza się pod wolnym brzegiem naturalnego paznokcia. Dzięki niemu możemy w prosty sposób nadać kształt i długość naszym paznokciom. Po utwardzeniu żelu szablon zostaje usunięty.

Manicure żelowy możemy wykonać na dwa sposoby. Pierwszy jest na naturalnej płytce lub żelem na formie, którą tworzy się ze specjalnego żelu utwardzonego lampą LED lu UV. Jest on polecany dla zapracowanych kobiet, które marzą o pięknych paznokciach i nie muszą myśleć o nich przez dłuższy czas. Manicure wykonujemy w gabinecie kosmetycznym. Wymaga on dużo czasu, precyzji oraz specjalistycznego sprzętu. Przedłużanie paznokci żelowych można wykonać na dwa sposoby. W pierwszym nakładamy tipsy na nasze paznokcie, które pokrywamy żelem. Drugim sposobem są szablony. Żel nakładamy bezpośrednio na płytki wraz z szablonem. Manicure żelowy należy uzupełniać po około 3 tygodniach.

Naprawa uszkodzonych paznokci:

Każda z nas chce mieć piękne i długie paznokcie, a gdy już osiągniemy pożądany efekt, niespodziewanie paznokieć nam się łamie. Co wtedy robić. Otóż z pomocą przychodzi nam zakład kosmetyczny i wykwalifikowane stylistki, które z wyjątkową starannością zajmą się naszymi dłońmi i zrobią nam manicure hybrydowy. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwalają na rekonstrukcję paznokci, które całkowicie przypominają prawdziwe. Naprawa uszkodzonych paznokci to zabieg, który warto powierzyć specjalistkom, jeżeli chcemy mieć pewność, że paznokcie będą wyglądały odpowiednio.  

Na czym polega naprawa uszkodzonego paznokcia żelowego i hybrydowego w salonie kosmetycznym?

Doświadczona kosmetyczka dobiera odpowiednią metodę naprawy uszkodzonego paznokcia do każdego przypadku, Może odbudować całego paznokcia za pomocą żelu utwardzonego w lampie UV lub nałożyć odpowiednio dobrany tips, który musi być idealnie dopasowany do pozostałych paznokci.

Naprawa uszkodzonego paznokcia polega mianowicie na delikatnym opiłowaniu określonych miejsc, a więc granicy łączącej żel z naturalną płytką paznokcia oraz wyrównaniu wolnego brzegu. Ważne jest delikatne zmatowienie paznokcia, aby można było położyć świeżą warstwę żelu bez konieczności odbudowy paznokci.

Na złamany paznokieć można też nałożyć kosmetyk z jedwabiem oraz klej, a także odżywkę utwardzającą. Gdy wszystko już wyschnie, należy tylko wypolerować paznokieć i nadać mu pożądany kształt.