Wizaż – kursy makijażu

Tylko tutaj pod okiem wykwalifikowanego trenera nauczysz się profesjonalnie dobierać wszystkie produkty aby móc wykonać profesjonalny make up. Przekażemy ci wszystkie nowinki dotyczące produktów i pomożemy dobrać odpowiednie przybory abyś po ukończonym kursie mogła śmiało wykonywać profesjonalny makijaż.

Szkolene Cena
Start make-up, kurs tygodniowy,tryb intensywny 850zł (30h,5 dni indywidualnie)
Start make-up,kurs standardowy 2100zł (60h, 10 dni,indywidualnie) 
My make-up 650zł (24h, 4 dni indywidualnie) 

Kurs makijażu indywidualny, 4-godzinny z wizażystką w Nails&Body – jak wygląda?

Indywidualna nauka makijażu pod okiem wizażystki z naszego studia to 4 godziny intensywnej, ale przyjemnej pracy nad dobieraniem kosmetyków i technik tworzenia makijażu dopasowanego do indywidualnych warunków naszej kursantki. Oferujemy odbycie kursu w przyjemnej atmosferze, w tempie dopasowanym do preferencji kobiety odbywającej naukę robienia sobie makijażu.

Kurs makijażu dla siebie – czego dokładnie uczymy?

Podczas indywidualnego kursu makijażu „dla siebie“ nauczymy, jak malować się na co dzień, jak malować się na wieczór, a także jak zrobić makijaż na imprezę. Wskażemy, które elementy urody należy ukryć, a które warto wydobyć, aby kobieta mogła czuć się w pełni atrakcyjnie. Pokażemy, jak odjąć sobie lat za pomocą tricków makijażowych oraz pokażemy, jak powiększyć usta i oczy. Pomożemy odjąć kilka kilogramów dzięki makijażowi oraz pokażemy, jak prawidłowo uwydatniać kości policzkowe.
Indywidualny kurs makijażu to nie tylko nauka technik malowania się, ale także gruntowna analiza kolorystyczna: wizażystka podpowiada, jakie są zasady doboru różu do cery i typu urody (koloru tęczówki itp.), a także jaki podkład najlepiej pasuje do kursantki. Nauczymy, jak używać bronzera, a także jaka pomadka do ust będzie najlepsza do danego typu urody. Dodatkowo, poinstruujemy jak nakładać cienie do powiek oraz w jaki sposób podnosić opadające powieki lub opadające kąciki oczu.

Uczymy, jak się malować – od podstaw, indywidualnie

Zapraszamy do udziału w lekcjach w wersji saute – należy zgłosić się bez makijażu na twarzy. Warto również zabrać ze sobą kosmetyki używane na co dzień. Sprawdzimy, które można zachować, a których stanowczo należy się pozbyć. Które szkodzą, a które można wykorzystać być może w nowy sposób?

Indywidualna lekcja makijażu Warszawa – jak to wygląda?

Na początku określamy, jaki jest styl naszej klientki. Każda kobieta ma indywidualne preferencje odnośnie tego, jak chce wyglądać: jakie kolory lubi, jak lubi się ubierać oraz jak wyrazisty ma być to makijaż. Tutaj wiele do powiedzenia ma styl życia, a także wykonywany zawód oraz indywidualne cechy charakteru.
Następnie, prezentujemy narzędzia do robienia makijażu, a także robimy przegląd kosmetyków. W dalszej kolejności, dobieramy najlepsze do indywidualnych warunków kursantki kosmetyki do wizażu i pokazujemy, jak ich używać. Jak rozcierać cienie, w który miejscu powinien znajdować się bronzer, które miejsca na twarzy powinny być rozświetlone.

Nauka makijażu od podstaw – kurs w Warszawie

Zapraszamy do kontaktu z naszym studio, aby ustalić dogodny termin oraz sposób, w jaki ma odbywać się kurs. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych naszych kursów:
-kurs stylizacji paznokci
-kurs przedłużania rzęs
-kurs przedłużania włosów
-kurs robienia makijażu permanentnego